SHARE

Drony jsou den ode dne dostupnější a dostupnější. Stále více lidí používá kvadrokoptéru jako své hobby. Nutno podotknout, že jsou dnes kvadrokoptéry dostupnější než kdykoli dříve. Většina dronů však stojí stále tolik, kolik lidi nejsou ochotni zainvestovat do jejich prvního stroje.

Pokusíme se Vám zde sepsat top 5 dronů, které si zaslouží pozornost, a zároveň nejsou dražší než 2 000 Kč.

1. Syma X5W: Dron, který se hodí na doma i na venek!

Snad na každém RC-Fóru, které se zabývá kvadrokoptérami, bude Syma s největší pravděpodobností nejpopulárnější dron.

Výroba těchto kvadrokoptér byla zahájena před 10 lety a stále drží první příčky v prodeji.

Specialitou dronu Syma X5W je, že je robustní, cenově dostupný, a může se provozovat v uzavřeném prostoru i venku. Samozřejmě ještě nutno podotknout, že oblíbenost toho dronu nezaostává ani v dostupnosti náhradních dílů a podpory.

KOUPIT ZA  1 419 Kč.

2. Forever PIXEL

Dron Forever Pixel umí vzlétnout v libovolném směru a stejně snadno se dokáže vrátit na původní stanoviště – k tomu slouží tlačítko pro automatický návrat, umístěné na dálkovém ovladači.

S tímto dronem můžete létat nejen doma, ale i venku. Nejen ráno a odpoledne, ale i po setmění. Jednoduše řečeno kdykoliv a kdekoliv.

Ve vzduchu létá ve stabilní vodorovné poloze a konstantní výšce zásluhou tlakového senzoru. Letět může dron ale i v lehkém náklonu a dokonce provádět ve vzduchu 360° otočky. Mezi ovládací prvky Forever Pixer vývojáři totiž zahrnuli režim akrobacie.

KOUPIT ZA  1 159 Kč.

3. Xiaomi Mi Drone Mini

Intuitivní kontrola, využívající vašeho telefonu, garantuje ničím nerušené řízení letu dronu. Ovládat dron můžete až na 50 m, což by vám určitě mělo stačit při běžném létání.

Váha 880 g je určena pro rekreační a sportovní účely a nepotýká se tak s přílišnými legislativními omezeními jeho provozu, jako je např. systém pro bezpečné ukončení letu. Dron snadno sbalíte do batohu.

Smart drone Xiaomi Mi Drone Mini vyniká nejen vychytaným designem, ale i letovými vlastnostmi.

Dron se prodává za pouhých 1749,-. Je docela populární na scéně, takže obavy z nízké dostupnosti podpory jsou pasé

KOUPIT ZA  1 749 Kč.

4. Syma X20

Dron Syma X20 zaujme atraktivním designem i vychytanými letovými vlastnostmi. Přesné ovládání s pomocí vysílačky slibuje maximálně pohodlné řízení dronu ve vzduchu.

Dron lze pořídit s kamerou za hezkých 849,-. Neobejdete se však bez náhradních baterií, dron je chopen zůstat ve vzduchu okolo 5 minut, jeho jedno nabití však trvá 50 minut. Berme to jako daň za jeho cenu.

KOUPIT ZA 849 Kč.

5. Syma X5Uw: Dobrá volba pro outdoorové piloty!

Pokud je pro vás Syma X20 malý dron, a chcete si spíše zalétat venku (i v mírném větru) pak je pro vás Syma X5Uw tou pravou volbou.

Tento dron stojí pouchých 1979,- a jeho větší konstrukce vnucuje dojem, že je jedna o dron vyšší kategorie.

Dron Syma X5UV se stal bestsellerem Vánoc roku 2016. K tomu existuje hned několik důvodů a povedený design je tím posledním.

Mohou jej užívat začátečníci i pokročilí, protože nabízí 2 letové výkony. Vyniká neuvěřitelnou stabilitou letu a snadnou intuitivní ovladatelností, kterou ještě zlehčují programu AUTO start a AUTO přistání.

KOUPIT ZA  1 979 Kč.

Na závěr

Pokud chcete začít s tímto skvělým koníčkem, pak jsou pro vás tyto drony nejlepší volbou a to nejen kvalitou, ale i cenou.

Samozřejmě je dostupných mnohem více dronů, pokud tedy o nějakých takových víte, a máte s nimi zkušenost, pak neváhejte napsat do komentáře o jaké se jedná.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here