SHARE

Hledáte nejlepší drony s kamerami, které si můžete koupit? Provedli jsme rozsáhlý průzkum, abychom sestavili konečný seznam dronů s kamerami a seřadili jsme je na základě ratingového systému.

DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro si zamilujete!

Mavic 2 Pro! Dron, který je naprosto vyhovující jak pro amatéry, tak pro zkušené profesionály. Ukojí potřeby těch, kteří potřebují zachytit dynamičtější rozsah v drsných světelných podmínkách tak, aby barvy vypadaly vždy naprosto reálně a korektně.

Mavic 2 pro má téměř totožné vlastnosti jako Mavic 2 Zoom. Vlastnosti, jako jsou delší doba letu, lepší vyhýbání se překážkám, kontrolka LED, Ocusync 2.0 a další, jsou standartní součástí obou modelů Mavic 2.

Cena v době psaní tohoto článku: 38 990,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

DJI Mavic 2 Zoom

Cenově dostupnější Mavic 2!

Pokud jste to nevěděli, Mavic není konkrétní dron, ale celá řada dronů. K dispozici je původní Mavic Pro, Mavic Air, a nyní dva nové modely Mavic 2.

V mnohých věcech se Mavic 2 Zoom oproti Mavicu 2 Pro neliší. Jak nám již název napovídá, s Mavic 2 Zoom máme k dispozici například zoomování obrazu. Barevný profil a citlivost ISO je však řádově nižší, než u dražšího bratříčka Mavic 2 Pro. Letové vlastnosti jsou však naprosto totožné.

Cena v době psaní tohoto článku: 32 490,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

DJI Mavic Air

Mavic Air je téměř jako Mavic Pro, je však menší a chytřejší!

Pokud jste již někdy četli o Mavicu Pro, měli byste vědět, že je to malý, úžasně chytrý dron.

Design a linie dronu můžeme s nadsázkou přirovnat ke špičkovému sportovnímu vozu. Jen těžko byste u DJI hledali dron, který by byl po designové stránce tak dokonale zvládnutý, jako Mavic Air. Možná to na první pohled není zřejmé, ale DJI Mavic Air je menší, než DJI Spark!

Cena v době psaní tohoto článku: 26 990,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

DJI Mavic Pro

DOPORUČUJEME

DJI Mavic Pro. Dron, který odstartoval tuto dokonalou sérii!

Pokud znáte dron DJI Phantom 4, pak můžete Mavica Pro přezdívat jako malý Phantom 4.

Mavic Pro je dron pro dobrodruhy a cestovatele, děti a dospělé, začátečníky a profesionály, nebo kohokoli, kdo chce malý, ale extrémně schopný dron s kamerou. Mavic Pro je jeden z nejlepších dronů na tomto seznamu v poměru cena/výkon.

Cena v době psaní tohoto článku: 22 990,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

DJI Inspire 2

Dron, který vám bez nadsázky vyrazí dech. DJI Inspire 2!

Dovolte nám začít tím, že je Inspire 2 tím nejchytřejším, nejrychlejším, nejkvalitnějším a nejprofesionálnějším dronem, jaký si můžete v této době koupit.

Pokud někdy budete mít šanci tento dron vidět osobně, budete ho chtít mít už jen pro sebe!

Cena v době psaní tohoto článku: 142 990,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

Parrot Anafi

Parrot Anafi, aneb povedená alternativa DJI Spark.

S Parrot Anafi sice nenatočíte filmově dokonalé video, avšak kamera tohoto dronu je v této cenové kategorii velice dobrá. Nabízí takéněkteré jedinečné funkce, které jsme dosud nikdy neviděli.

Jako každý slušný dron dnešní doby, nám Parrot Anafi nabízí kamerový záznam ve 4k a 30FPS.

Cena v době psaní tohoto článku: Zatím není v CZ stanovena.

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

DJI Phantom 4 Pro

DJI Phantom 4 Pro je zdaleka nejinovativnějším dronem, který jsme kdy viděli.

Může létat velmi rychle a je velmi spolehlivý. Streamování živého HD videa funguje lépe, než u jakéhokoli jiného dronu. Nastavení a samotné používání je velice snadné a intuitivní.

Cena v době psaní tohoto článku: 48 990,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

DJI Spark

Pokud jste jako děti uvažovali nad tím, že byste chtěli majou létající hračku, pravděpodobně jste si představovali něco jako DJI Spark!

Tento micro dron je vybavený funkcemi a specifikacemi, díky kterým je létání snadné a dostupné. Díky nové funkci létání z dlaně se dosatnete do vzduchu za méně než 30 sekund od vypojení z nabíječky.

Cena v době psaní tohoto článku: 16 990,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

Yuneec Breeze 4K

Yuneec Breeze je v mnoha ohledech stejný, jako DJI Spark, avšak o 7 000,- levnější!

Natáčí slušná videa, foti slušné obrázky. Můžete jej ovládat pomoci smartphonu a je dostatečně malý na to, abyste jej mohli přepravit ve většině tašek, batohů, nebo kabelek.

Cena v době psaní tohoto článku: 9 264,-

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ CENU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here